Dodaj swoją opinię o naszej sali weselnej

Wiadomość wysłano. Dziękujemy.
Telefon:
Zdjęcie:
Przeglądaj
Podpis: Data imprezy:
Treść:
Dodaj opinię
 

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Iza i Adam

Młoda Para 2011-08-20

Panie Damianie, bardzo dziękujemy za wysiłek, jaki Pan włożył w przygotowanie naszego wesela w dniu 13.08.2011. Wszystkim parom gorąco polecamy tą salę - pyszne jedzenie, ludzie otwarci na pomysły, nie robiący problemu i bardzo elastyczni pod wieloma względami...:) Goście zachwyceni! Nie będziecie żałować! Pozdrawiamy, Iza i Adam.

Asia & Tomek

Młoda Para 2011-08-19

Bardzo gorąco polecamy Salę Weselną Astra - cudowna obsługa, pyszne jedzenie i wszystko dopięte na ostatni guzik. Dziękujemy :)

Jola - mama Agnieszki

Mama 2011-08-17

Dzień 14.08.2011r.jako rodzice Agnieszki - a teraz i Jakuba - będziemy wspominać z radością i zadowoleniem. Dzięki Damianowi, który panował nad całością, dzięki obsłudze, która cały czas dbała o gości, dzięki Pani kucharce, której dania były wyjątkowe, dzięki szczególnemu urokowi tego miejsca, wesele naszych dzieci było wspaniałe. Czuliśmy się tak jakby wszyscy byli naszą rodziną. Dziękujemy Państwu jeszcze raz serdecznie, za atmosferę i wysoką klasę przygotowania imprezy. Będziemy z czystym sumieniem polecać Państwa wszystkim znajomym, ponieważ jesteśmy pewni, że się na 100% nie zawiodą. "Astra" to miejsce, do którego mam nadzieję będziemy wracać i o którym na pewno nie zapomnimy!!!

Agnieszka i Jakub

Młoda Para 2011-08-17

14.08.2011 był najcudowniejszym dla nas dniem. Wesele, które odbyło się w sali Astra zrobiło na wszystkich naszych gościach ogromne wrażenie. Miejsce jest prześliczne, jedzenie wyśmienite, obsługa rewelacyjna i sympatyczna. W nocy duży lekko oświetlony ogród wydawał się magiczny. Serdecznie wszystkim polecamy.

Kasia & Michał

Młoda Para 2011-07-28

Bardzo gorąco polecamy salę weselną, bardzo smaczne jedzenie w odpowiednich ilościach, miła i sprawna obsługa, bardzo ładne i zadbane otoczenie. Właściciel bardzo otwarty i pomocny. Polecamy także Pana Grzegorza barmana zaprzyjaźnionego z właścicielem, który serwował naprawdę niesamowite drinki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za organizację. Wesele odbyło się 23.07.2011

Agnieszka i Karol

Młoda Para 2011-06-02

Serdecznie polecamy wszystkim organizację wesela w sali Astra. Wszystko zorganizowane zostalo na najwyższym poziomie, a ogromna otwartość, pomysłowość i zaangażowanie gospodarzy sprawiły, że była to naprawdę wyjątkowa noc. Przepyszne domowe jedzenie, dodawalo gościom sił do tańca, a dzięki dużym możliwościom noclegowym nasi goście mogli odpocząć po całonocnej zabawie. Nasze wesele odbyło sie 21.05.2011 - jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Magda i Grzesiek

Młoda Para 2011-06-01

Polecamy Wszystkim salę weselną. Było naprawdę znakomicie. Jedzonko pyszne. Obsługa pomocna. Goście byli zachwyceni. Dziękujemy za tak wspaniałe wesele - 28-05-2011. Super.

Beata i Michał

Młoda Para 2011-05-06

Profesjonalna obsługa, dbałość o szczegóły i zadowolenie gości, smaczne jedzenie, świetna atmosfera oraz piękna okolica i bardzo zadbana infrastruktura sprawiły, że dzień 30.04.2011 będziemy wspominać z jeszcze większą radością. Dzięki wspaniałej organizacji Państwa Pączków wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za tak cudowną organizację przyjęcia. Wszystkim gorąco polecamy to miejsce. My również z pewnością będziemy tu wracać przy okazji innych uroczystości rodzinnych.

Kasia & Michał

Młoda Para 2010-08-10

Mieliśmy wesele 07.08.2010,super miejsce na wesele ,obsługa i atmosfera znakomita ,wszyscy zadowoleni.Naprawde polecam!!

Jakub i Magda

Młoda Para 2010-08-30

Mielismy wesele 28.08.2010. wspołpraca z gospoarzami perfekcyjna. Jedzenie wyśmienite jak i obsługa i atmosfera. Serecznie polecamy sale na impreze

Klimatyzowana sala jest przystosowana do przyjmowania 185 osób.
W razie potrzeby można liczbę gości zwiększyć do 200.

Ludowa Altana

Na terenie naszego obiektu
znajduje się również staropolska Ludowa Altana,
która jest bardzo dobrą alternatywą dla zwyczajnych imprez czy konferencji.
Więcej na temat tego obiektu znajduje się na stronie www.ludowaaltana.pl